FRP Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRP Land

FRP play forum
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Opsta pravila i kratak opis

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Infidel
Admin
Infidel


Number of posts : 68
Age : 36
Registration date : 2007-02-27

Character sheet
Name: Edi Horlok
Rasa: Terran
Short description of character:

Opsta pravila i kratak opis Empty
PostSubject: Opsta pravila i kratak opis   Opsta pravila i kratak opis Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 1:38 am

"Svet koji me pokrece" je frp projekat koji bi trebalo da prikaze neko normalno okruzenje za rast i razvoj osoba. Za razliku od stvarnog sveta ovde su greske dozvoljene, pa tu priliku treba iskoristiti i doci do novih saznanja. Radnja price nema posebno izdefinisan put tako da svako ima sansu da izrazi svoju kreativnost i u pricu unese detalje koji mu se ucine zanimljivim. Glavni cilj ovog projekta je usavrsiti komunikaciju medju ljudima, usavrsiti stil pisanja, usavrsiti slaganje reci i recenica i prosiriti poznanstvo.
Likovi nose iskljucivo vase karakteristike (bar po pitanju fizickih osobina), dok je ponasanje i sl stvari dozvoljeno menjati. Trudite se da budete kreativni i sto je vise moguce otvoreni.
Uzivajte...
Back to top Go down
https://frplandforum.editboard.com
Valkira




Number of posts : 1
Registration date : 2007-02-28

Opsta pravila i kratak opis Empty
PostSubject: Re: Opsta pravila i kratak opis   Opsta pravila i kratak opis Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 11:20 am

Ja sam u stanju hronicne lenjosti. Znam da za lenjost ne treba traziti opravdanje, ali tome je sigurno doprinelo to sto Valkira nocu ne spava, a ne spava ni preko dana.
Koliko je to normalno stanje za ovo okruzenje, prosudite sami.Wink
Inace sam zdrava i vesela, sto i vama zelim.
Back to top Go down
 
Opsta pravila i kratak opis
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Opšta pravila

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FRP Land :: Izvrnuta sadašnjost :: Svet koji me pokreće-
Jump to: