FRP Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRP Land

FRP play forum
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 "Bogovi Samuraji" - moj crtani film

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Krillin

Krillin


Number of posts : 9
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-05-18

"Bogovi Samuraji" - moj crtani film Empty
PostSubject: "Bogovi Samuraji" - moj crtani film   "Bogovi Samuraji" - moj crtani film Icon_minitimeSat May 19, 2007 2:27 pm

Posto jos uvek radimo na pilot epizodi,dacu vam tekst koji izgovara narator na pocetku (a to sam ja Smile )

"Mistični Japan. Doba kada su Bogovi i zmajevi živeli u slozi i međusobnom poštovanju. Bogova je bilo puno, ali samo su trojica bili od veliko značaja za ljude, Yonezu-Bog života, Hasebe-Bog pravde i Yamaguchi-Bog smrti. Svaki Bog je imao svog ličnog Zmaja Čuvara, ali ova trojica su imali najjače, što im je davalo izuzetno veliku moć.

Ovako su meni pričali... Pa je sada na meni da nastavim sa tom pričom, da je prenosim dalje...

Mistični Japan se može smatrati još i dobom samuraja, vitezova sa dalekog istoka, brzih, ineligentnih i snažnih boraca kojima je reč gospodara bila kao najvažnija Božja zapovest. Čast svakog samuraja je bila da pogine za svog gospodara u toku borbe, a najveća sramota je bila da umre prirodnom smrću. Naravno, oni su morali da se pridržavaju i svog kodeksa, Bušidoa, u kojem je pisalo čega moraju da se pridržavaju samuraji. Većina samuraja je poštovala ovaj kodeks, ali bilo je i onih koji su bivali proterani iz samurajskog reda zbog nepoštovanja. Niko nije znao šta se se desilo sa samurajima koji su bili obečašćeni i proterani, a jedino što se znalo je da su svi išli na sever..."

Dok citate ovaj tekst, zamislite da to izgovara jedan covek srednjih godina.
Ja cu sa mojim drustvom izgovarati teks, a sinhronizacija ce biti na srpskom. Glasove ce davati 12 ljudi. Naravno, ako crtani stekne neke simpatije, uradicemo i prevod na engleskom.
Back to top Go down
Infidel
Admin
Infidel


Number of posts : 68
Age : 36
Registration date : 2007-02-27

Character sheet
Name: Edi Horlok
Rasa: Terran
Short description of character:

"Bogovi Samuraji" - moj crtani film Empty
PostSubject: Re: "Bogovi Samuraji" - moj crtani film   "Bogovi Samuraji" - moj crtani film Icon_minitimeSat May 19, 2007 6:08 pm

obavestavaj nas o razvoju crtaca
ima veoma obecavajuci pocetak
Back to top Go down
https://frplandforum.editboard.com
Krillin

Krillin


Number of posts : 9
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-05-18

"Bogovi Samuraji" - moj crtani film Empty
PostSubject: Re: "Bogovi Samuraji" - moj crtani film   "Bogovi Samuraji" - moj crtani film Icon_minitimeSat May 19, 2007 8:48 pm

Trudicu se... Ja sam odradio i roman na oko 300 strana, tako da imamo pricu. Samo je potrebno da to animiramo. Takodje moram da napomenem da jos jedan drugar i ja komponujemo muziku koja ce se cuti na pocetku, na kraju i u toku epizoda. 90% muzike ce biti rock-heavy metal.
Back to top Go down
Sponsored content





"Bogovi Samuraji" - moj crtani film Empty
PostSubject: Re: "Bogovi Samuraji" - moj crtani film   "Bogovi Samuraji" - moj crtani film Icon_minitime

Back to top Go down
 
"Bogovi Samuraji" - moj crtani film
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FRP Land :: Kratke priče :: Priče naših članova-
Jump to: